Ten szczególny czas…

Pragnę Wam złożyć życzenia bożonarodzeniowe. Ten blog skupia się w znacznej mierze na rozwijaniu hobby i pasji, stąd też z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę twierdzić, że moje wpisy czytają ludzie z zainteresowaniami zbliżonymi do moich.

To ogromna radość tworzyć treści w internecie dla osób, które przejawiają zainteresowanie wieloma różnymi, lecz mocno wyspecjalizowanymi tematami. Szeroki wachlarz tematyczny może odstraszać potencjalnych odbiorców bloga, ponieważ trudno jednocześnie skupić na nim uwagę fanów gier, filmów, modelarstwa, historii, militariów i wielu innych tematów, które w mniejszy lub większy sposób mnie pociągają do rozwoju. Tym bardziej chylę czoła przed osobami, które w tej tematycznej mieszance są w stanie się odnaleźć i w choćby minimalny sposób wesprzeć mnie lajkiem.

Choć świadom jestem, że piszę do wartościowych ludzi z wieloma ciekawymi pasjami, a obecnie wszyscy zyskujemy chwilę wytchnienia i wolnego czasu, który z powodzeniem moglibyśmy spożytkować na to co lubimy robić, jednak wyjątkowo chciałbym Wam wszystkim życzyć zwolnienia tempa życia, uspokojenia swojej fantazji i kreatywności oraz zaoferowania tego właśnie czasu komuś obok.

Swoje zainteresowania rozwijamy w wolnym czasie w ciągu całego roku, jednak Święta Bożego Narodzenia to właśnie taki czas, który warto choć w części ofiarować, a gwarantuję Wam, że płynąca z tego radość wróci do Was podwojona.

Odstawmy zatem na te kilka dni konsole do gier, przybory modelarskie, repliki czy nasze kolekcje. Wiem, że wielu z nas znajdzie za moment pod choinką jakiś wspaniały prezent ofiarowany od serca przez bliskich, którzy znają nasze zainteresowania najlepiej. Mimo to uważam, że jest to najlepszy moment, aby właśnie pobyć z nimi, bo w końcu na obcowanie z materią jeszcze znajdzie się chwila lub dwie.

Wypocznijcie u boku najbliższych i przeżywajcie te Święta w harmonii. Nie zgubcie ich sensu w usilnym wykorzystaniu tej odrobiny czasu na własne sprawy, bo te będą i nie uciekną, gwarantuję Wam.

Wszystkiego dobrego! Z pasją!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s